بروزترین نرم افزار ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

www.MrExe.ir
سخن بزرگان:

تست تمام فایل ها توسط سایت MrExe.ir

پست شماره 121
17:45 , یکشنبه 01 تير 1399

تست تمام فایل ها توسط سایت MrExe.ir

بسیاری از کاربران (مخصوصا کاربرانی که سرعت اینترنت کمتری دارند، و یا از سرویس های حجمی استفاده میکنند) همیشه نگران هستند که فایل هایی که از سایت های مختلف دانلود میکنند مشکل داشته باشد یا به درستی کار نکند.

به همین دلیل و برای جلب اطمینان کاربران سایت، تمام فایل هایی که در MrExe.ir قرار میگیرد به صورت کامل تست و بررسی میشود. یعنی ما ابتدا فایل ها را از نظر نصب و کارکرد صحیح تست میکنیم و سپس برای دانلود در سایت قرار میدهیم.

تست نرم افزارها:

در MrExe.ir تمام نرم افزارها از نظر نصب و کارکرد صحیح، و همچنین از نظر فعال سازی (Serial, Crack, Patch) تست میشوند. بنابر این وقتی نرم افزاری را از MrExe.ir دریافت میکنید، میتوانید در مورد نصب و فعال سازی کامل آن اطمینان داشته باشید.

تست بازی ها:

تمام بازی ها نیز به صورت کامل توسط تیم پشتیبانی MrExe.ir تست و بررسی میشود. این تست عملکرد مخصوصا در مورد بازی هایی که حجم بالایی دارند بسیار مفید است. چون کاربری که میخواهد با صرف چند گیگ از ترافیک خود یک بازی را دانلود کند، باید قبل از آن در مورد سالم بودن بازی اطمینان پیدا کند

راهنمای نصب و فعال سازی:

تمام نرم افزارها و بازی هایی که در سایت MrExe.ir ارائه شده است دارای راهنمای نصب و فعال سازی به زبان فارسی هستند. این موضوع برای کاربران مبتدی که تجربه زیادی برای رجیستر کردن برنامه ها ندارند بسیار مفید است.

رضایت و جلب اطمینان کاربران:

تمام تلاش تیم پشتیبانی MrExe.ir که کاربران با خیال راحت دانلود کنند. به همین دلیل تمام نرم افزارها و بازی ها را بعد از نصب و تست کامل در سایت قرار میدهیم.

توجه :

چنانچه با مشکلی در مورد هریک از فایل های دانلود شده از سایت مواجه شدید، موضوع را از طریق بخش نظرات همان مطلب مطرح کنید. حتما پاسخگو خواهیم بود.


MrExe.ir - مدیریت سایت

 

 

برچسب ها : ,

توجه : تمام حقوق مطالب برایMrExe.ir محفوظ می باشد.