بروزترین ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

MrExe.ir

همراه کارت بانک آینده نسخه 5.3.4 + ریما برای اندروید

پست شماره 403
12:38 , شنبه 11 مرداد 1399

همراه کارت بانک آینده جدیدترین محصول خدمات بانکداری الکترونیکی، همراه بانک آینده می‌باشد که در حال حاضر قابل استفاده برای تلفن همراه و تبلت‌های هوشمند با سیستم عامل های Android، iOS می‌باشد. این سامانه با داشتن قابلیت‌های ویژه و منحصر به فرد همچون شارژ سریع خطوط اعتباری، موجودی شتابی و پرداخت قبض شتابی، توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در میان تمامی کاربران بانکداری الکترونیکی برای خود کسب نماید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

همراه بانک سپه نسخه 7.4.8.91 برای اندروید (جدید)

پست شماره 402
11:47 , شنبه 11 مرداد 1399

همراه بانک سپه سامانه ای است که شما به وسیله آن می توانید با نصب نرم افزار لازم بر روی تلفن همراه خود، خدمات بانکداری الکترونیکی را در طول شبانه روز از طریق تلفن همراه دریافت نمایید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

صاپ 2.06.00 ( پرداخت بانک صادرات ایران ) برای اندروید

پست شماره 401
11:9 , شنبه 11 مرداد 1399

صاپ ( پرداخت بانک صادرات ایران ) بانک صادرات ایران به‌ منظور رفاه حال بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید و معرفی نرم‌افزار موبایلی موسوم به « صاپ » برای ارائه خدمات پرکاربرد مبتنی‌ بر کارت نموده است. به منظور استفاده از خدمات متنوع آن کافی است آخرین نسخه نرم‌افزار را دریافت و نصب کنید و پس از ثبت نام و عضویت در سامانه، از امکانات آن نیز بهره‌ ‎مند شوید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

همراه بانک پاسارگاد نسخه 7.4.6 برای اندروید

پست شماره 400
11:2 , شنبه 11 مرداد 1399

همراه بانک پاسارگاد  خدمت همراه بانک (موبایل بانک) را همراه با دیگر خدمات نوین بانکی خود ارائه می دهد. مشتریان گرامی با در دست داشتن یک گوشی تلفن همراه می توانند در تمام مدت شبانه روز از خدمات سامانه همراه بانک پاسارگاد بهره مند شوند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

موبایلت همراه بانک سامان نسخه 1.39.14.44 + رمزینه

پست شماره 399
10:58 , شنبه 11 مرداد 1399

موبایلت تلفیقی از دو واژه انگلیسی Mobile و Wallet است که در غالب Mobillet استفاده می‌شود. بنابراین در زبان انگلیسی به معنای کیف پول همراه است. همچنین این واژه در فارسی نیز به معنای «موبایلِ تو» نیز کاربرد دارد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

همراه بانک اقتصاد نوین يكي از خدمات بانكداري الكترونيكي بانك اقتصاد نوين است كه از طريق تلفن همراه به مشتريان بانك ارائه مي‌شود. با بكارگيري خدمات "موبايل بانك" مشتريان بانك اقتصاد نوين مي‌توانند بصورت شبانه‌روزي و با استفاده از تنها يك گوشي تلفن همراه، به اطلاعات حساب بانكي خود دسترسي يافته، به كارت/حساب ديگري در بانك اقتصاد نوين پول انتقال داده و از طريق "موبايل بانك" هزينه قبض‌هاي خدمات شهري مثل آب، برق و تلفن را پرداخت نمايند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.