بروزترین ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

MrExe.ir

MAMP PRO 4.2.0.23979 Win + 5.7 Mac شبیه ساز سرور

پست شماره 211
19:35 , یکشنبه 22 تير 1399

MAMP نرم افزاری که به طور خاص برای توسعه دهندگان حرفه ای وب و برنامه نویسان طراحی شده است که امکان نصب و مدیریت آسان فضای توسعه را در اختیار آنان قرار می دهد. توسعه دهندگان حرفه ای وب می بایست برنامه های خود را با جزئیات دقیق تست کنند و از طرفی نیاز به یک محیط توسعه با قابلیت پیکربندی همراه با تمامی مولفه های مورد استفاده توسط مراکز ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) مانند Apache ،  MySQL  و  PHP دارند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

AMPPS 3.9 Win/Mac/Linux راه اندازی سرور لوکال

پست شماره 210
19:29 , یکشنبه 22 تير 1399

AMPPS نرم افزاری که به شما کمک می کند تا یک سرور لوکال در کامپیوتر شخصی خود راه اندازی کنید و به راحتی اسکریپت ها را در کامپیوتر خود تست کنید. این نرم افزار دارای امکانات فوق العاده ای می باشد . از مهمترین مشخصه های این نرم افزار میتوان به دارا بودن تقریبا تمامی سیستم های مدیریت محتوا, سیستم های مدیریت انجمن, اسکریپت های فروشگاه و سیستم های وبلاگ شخصی مانند وردپرس,جوملا,اوپن کارت,E107 و… (نزدیک به ۲۵۰ اسکریپت) اشاره کرد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

Arclab Dir2HTML 3.6 + Portable تبدیل دایرکتوری به HTML

پست شماره 209
19:24 , یکشنبه 22 تير 1399

Arclab Dir2HTML نرم افزاری جهت تبدیل دایرکتوری به HTML index بوده که یک فایل HTML index را خارج از ساختارهای دایرکتوری و فایل های روی ویندوز کاربر ایجاد می کند. با استفاده از برنامه Arclab Dir2HTML می توان ساختار فایل های بزرگ یا حتی کل درایوها را تنها با یک کلیک مرتب و دسته بندی کرد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.