بروزترین ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

MrExe.ir

Red Gate .NET Reflector 10.2.3.1841 + Reflexil نمایش سورس کامپایل شده

پست شماره 158
21:47 , چهارشنبه 18 تير 1399

Red Gate .NET Reflector نرم افزاریست قدرتمند برای نمایش سورس های کامپایل شده دانت نت, توسط نرم افزار Reflector قادر خواهید بود فایل های اسمبلی دات نت (dll , exe) را باز کرده و سورس آنها را مشاهده کنید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

Component Pro Ultimate Studio Suite 2020.Q1 v7.2.234 کامپوننت

پست شماره 157
21:37 , چهارشنبه 18 تير 1399

ComponentOne Studio هفت برنامه بنیادی ، صدها مورد تحت کنترل ، همه و همه تحت یک استودیوی بی نظیر با نام ComponentOne Studio Ultimate  جمع آوری شده اند. توسط این مجموعه بی نظیر شما می توانید نرم افزارهایی برای محیط دسکتاپ ، وب و موبایل که کاربرد در زمینه های WinForms, WPF, ASP.NET, Silverlight, iPhone, Mobile و ActiveX دارند را ایجاد کنید. این مجموعه به شما تکنولوژی لازم که برای جذب هر کاربر با هر سلیقه ای نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. تمامی نرم افزارهای این مجموعه به روز شده هستند و تحت Net Framework 4.0 قابل اجرا هستند.

 

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

FastReport .Net 2020.2.13 + Mono کامپونت برنامه نویسی

پست شماره 156
21:19 , چهارشنبه 18 تير 1399

Telerik فروشنده پیشرو ابزارهای توسعه و اFastReport .Net اگر به دنبال راحتی و سرعت در برنامه نویسی هستید ما بهترین را به شما پیشنهاد می کنیم. ابزاری ساده , سریع و بسیار قدرتمند به منظور ایجاد برنامه هایی که شامل گزارش است می باشد .این کامپونت تمام ابزارهای لازم برای ایجاد یک گزارش کامل به همراه یک سری مثال در اختیار شما قرار می دهد.جزای رابط کاربر برای پلت فرم مایکروسافت .NET است، این پلتفرم مدولار است که ترکیبی از مجموعه ای غنی از ابزارهای UI برای توسعه وب، برنامه های ترکیبی و بومی میباشد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.