بروزترین ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

MrExe.ir

Mahjong World Contest 1.0 - بازی فکری ماهجونگ

پست شماره 459
0:12 , دوشنبه 27 مرداد 1399

Mahjong World Contest 1.0  شما برای شرکت در یک تورنمنت کامل با بیش از 100 سطح بازی منحصر به فرد با سختی های متفاوت و تلاش برای بدست آوردن امتیاز های بیشتر و افزایش تجربه در بازی ماهجونگ دعوت شده اید. با شرکت در این بازی بهترین بازیکن ماهجونگی که جهان تا کنون به چشم خود دیده است شوید

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

بازی Little Inferno 1.0 دوزخ کوچک برای PC

پست شماره 458
0:7 , دوشنبه 27 مرداد 1399

Little Inferno 1.0  دوزخ کوچک بازی فکری و معمایی از شرکت معروف Tomorrow Corporation می باشد در این بازی زندگی شخصیت شما حول محورشومینه ای که در جلو شما قرار دارد سپری می شود. تنها کاری که شما می توانید در این بین انجام دهید سفارش مجموعه ای طبقه بندی شده از آیتم ها و اسباب بازی هایی می باشد که پس از آماده شدن آن ها در کسری از زمان شما آن ها را با کشیدن در این شومینه قرار می دهید .

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

CheatBook DataBase 2019 v1.0 نرم افزار جامع کدهای تقلب بازی

پست شماره 429
10:31 , پنجشنبه 23 مرداد 1399

CheatBook DataBase نرم افزاری قدرتمند و بی نظیر و در عین حال جامع ترین نرم افزار در ارائه کد تقلب و رمزهای اکثر بازی های کامپبوتری و همچنین تمامی کنسول های بازی نظیر ایکس باکس, پلی استیشن 3, پلی استیشن 2, پلی استیشن 1, سگا و ... است که دارای کد تقلب بیش از 21000 بازی از تمام کنسولهای بازی است. با داشتن این نرم افزار شما تمامی چیت کدها و رمزهای تمامی بازیها را در اختیار دارید و دیگر نیازی به گشت و گذار در اینترنت و صرف هزینه برای به دست آوردن رمز بازیها نخواهید داشت. همچنین در این کتاب رمز بازی راهنمایی گذراندن بسیاری از مراحل سخت و دشوار بازیها که تا بحال نتوانسته اید آنها را طی کنید قرار دارده شده است.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.