بروزترین نرم افزار ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

www.MrExe.ir
سخن بزرگان:

Grub2Win 2.1.5.0 مدیریت بوت جهت نصب چندین سیستم عامل

پست شماره 470
12:15 , دوشنبه 27 مرداد 1399

Grub2Win 2.1.5.0 مدیریت بوت جهت نصب چندین سیستم عامل

Grub2Win نرم افزاری کاربردی که با استفاده از ویژگی مدیریت بوت ، امکان بوت کردن از سیستم‌ عامل‌ های مختلف به هنگام راه‌اندازی کامپیوتر را برایتان فراهم می‌آورد. در ابتدا لازم به ذکر است که مدیریت بوت مشکل بسیاری از کاربران که مایل به نصب سیستم‌ عامل‌ های مختلف بر روی کامپیوتر شخصی خود هستند را برطرف می‌کند.برای مثال، کاربری مایل به نصب سیستم عامل ویندوز و چند نگارش مختلف از لینوکس، بعلاوه سیستم عامل مک بر روی یک سیستم می‌باشد.

بدون مدیریت بوت، ترتیب پیش‌فرض بوت‌ها نخستین سیستم عامل را بارها و بارها بوت و اجرا می‌کند. بنابراین در چنین شرایطی نصب نرم‌افزار مدیریت بوت بسیار ضروری می‌باشد. به‌طور کلی مدیریت بوت اجازه می‌دهد که هر سیستم‌عاملی بر روی یک پارتیشن جداگانه نصب شود و احتمال بروز مشکل را به حداقل می‌رساند.

دلیل انجام چنین کاری در میان کاربران با دانش پیشرفته کامپیوتری بسیار قابل درک است. زیرا بسیاری تمایل دارند که پس از انتشار یک سیستم عامل جدیدی، بدون مهاجرت کامل به سیستم عامل تازه، ابتدا  آن را امتحان کنند. بنابراین باید آن‌ را در کنار سیستم‌عامل‌های موجود در کامپیوتر آزمایش کنند. در چنین شرایطی دیگر نیازی نیست که سیستم‌عامل کنونی خود را به‌جهت نصب سیستم عامل جدیدتر از دست بدهید و به هر دلیلی که از سیستم عامل جدید خوشتان نیامد، دوباره اقدام به نصب مجدد نسخه قدیمی کنید. به غیر از این دلیل،‌ دلایل دیگری نیز وجود دارد که می‌توان نرم‌افزار مدیریت بوت را نصب کرد. یکی از آن‌ها توسعه و آزمایش برنامه‌های مختلف می‌باشد. در کل نرم‌افزار Grub2Win برنامه‌ای جذاب است که بی سروصدا در پارتیشن اصلی سیستم جای گرفته و فضای اندکی را اشغال می‌کند. همچنین از میان چندین پوسته می‌توانید یکی را مطابق با نیاز خود انتخاب کنید. به این ترتیب می‌توان مطمئن بود که کدهای MBR ویندوز و پارتیشن‌ها با یکدیگر تداخل پیدا نمی‌کنند و مشکلی ایجاد نخواهد شد.


لیست دانلود :

دانلود با حجم 3 مگابایت ( رایگان )


تغییرات نرم افزار :

 

Version 2.1.1.3

Minor updates to the GUI and help files.


سیستم مورد نیاز :

 

Operating System

Windows XP

Windows Vista

Windows 7

Windows 8.1

Windows 10


آموزش کلی سایت :

آموزش تعمیر فایل فشرده

راهنمای استفاده از فایل های سایت

نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

 

توجه : تمام حقوق مطالب برایMrExe.ir محفوظ می باشد.