بروزترین ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

MrExe.ir

Rosetta Stone 3.4.7 + TOTALe 5.0.37 نرم افزار آموزش زبان های زنده دنیا

پست شماره 428
10:23 , پنجشنبه 23 مرداد 1399

Rosetta Stone که شامل نرم افزاری قدرتمند جهت یادگیری سریع و آسان زبان های خارجی می باشد، یکی از محبوب ترین ها در سطح جهان بوده و بسیاری از شرکت های بزرگ و کالج ها از این نرم افزار قدرتمند جهت آموزش کاربران و کارآموزان خود استفاده می نمایند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

English for Life : Speaking B1 بهبود مهارت مکالمه و لهجه انگلیسی

پست شماره 427
10:17 , پنجشنبه 23 مرداد 1399

English for Life: Speaking B1  این مجموعه یک منبع خوب برای بهبود مهارت های صحبت کردن انگلیسی می باشد که باعث می شود تا شما بتوانید لهجه گفتاری خود را همانند یک فرد انگلیسی زبان بهبود ببخشید. لهجه این مجموعه بریتیش می باشد. این مجموعه شامل 110 فایل صوتی در بردارنده مکالمات و همچنین فایل PDF مربوط به مکالمات می باشد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

اضافه کردن Switch User به کلیک راست ویندوز 7 و 8

پست شماره 426
13:6 , دوشنبه 13 مرداد 1399

Switch User به کلیک راست ویندوز 7 و 8  در رایانه های مشترک، هر کاربر از یک حساب (Account) مخصوص به خودش استفاده میکند. هنگامی که بخواهید از حسابی به حساب دیگر بروید باید از Switch User استفاده کنید تا صفحه مربوطه به همه کاربران ویندوز باز شود و شما حساب مورد نظر را انتخاب کنید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

تنظیمات Power Plan در ویندوز 8

پست شماره 425
13:2 , دوشنبه 13 مرداد 1399

Power Plan را به عنوان یک مجموعه از تنظیمات سخت افزاری و سیستمی تعریف کرده اند که نحوه استفاده کامپیوتر از انرژی برق را مدیریت می کند. به کمک Power Plan شما می توانید کارایی را افزایش دهید، انرژی برق سیستم را ذخیره کنید و یا یک بالانس از هر دو داشته باشید. در این مقاله نحوه مدیریت این تنظیمات و ساخت یک Plan سفارشی در ویندوز 8 را آموزش می دهیم. لازم به ذکر است که کاربران ویندوز 7 هم می توانند از این مطلب استفاده کنند چون مراحل انجام کار هیچ فرقی نمی کند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

ترفند مخفی بستن Windows Explorer در ویندوزهای محبوب 7 و 8

پست شماره 424
12:56 , دوشنبه 13 مرداد 1399

Windows Explorer را معمولا زمانی که ویندوز هنگ می کند اکثر کاربران سعی می کنند از طریق Task Manager ریستارت کنند. اما یک گزینه مخفی هم در ویندوز وجود دارد که explorer.exe را ریستارت می کند.

در این پست به شما آموزش میدهیم چگونه این برنامه را ببندید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.