بروزترین نرم افزار ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

MrExe.ir

Glary Disk Cleaner 5.0.1.212 پاکسازی فایل های بیهوده هارد دیسک

پست شماره 276
12:0 , پنجشنبه 26 تير 1399

Glary Disk Cleaner نرم افزاری مفید و کاربردی جهت پاکسازی و حذف فایل های بیهوده و ناکارآمد موجود بر روی هارد دیسک (نظیر گزارش های خطا و فایل های کش ویندوز، فایل های نصب بسته‌ های بروز رسانی، تاریخچه مرورگرها و ...) به منظور کاهش خطاها و کرش های سیستم و به دنیال آن افزایش سرعت کار با ویندوز می‌ باشد که با حذف این موارد علاوه بر آزاد کردن فضای هارد دیسک، موجب افزایش کارایی و سرعت دسترسی به اطلاعات خواهد شد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

Glary Tracks Eraser 5.0.1.182 پاکسازی ردپا در ویندوز

پست شماره 275
11:56 , پنجشنبه 26 تير 1399

Glary Tracks Eraser قادر به پاکسازی ردپاهای باقی مانده در قسمت های مختلف سیستم عامل  ویندوز می باشد و بدین شکل دیگر کاربران قادر نخواهند بود تا از فعالیت های شما در قسمت های مختلف ویندوز و یا در حین کار با اینترنت مطلع گردنند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

Wipe Pro 2020.14 + Portable پاکسازی اطلاعات در ویندوز

پست شماره 274
11:52 , پنجشنبه 26 تير 1399

Wipe نرم افزاری کاربردی که توسط آن شما قادرید تا مدیریت امنیتی کامل بر روی browsing history, cookies, index.dat files, cache, logs, temporary internet files, autocomplete search history, recent document list, recent keywords list in toolbars, cached thumbnails of viewed pictures, registry cache داشته باشید و هر زمان که نیاز بود آنها را بطور کامل پاکسازی نمایید , چون همانطور که می دانید , شما , مثلا قادر به پاک کردن همه cookies ها و history اینترنت نیستید و خیلی راحت همه آنها قابل برگشت هستند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

O&O SafeErase All Edition 15.6.75 + Portable پاکسازی اطلاعات

پست شماره 273
11:45 , پنجشنبه 26 تير 1399

O&O SafeErase نرم افزاری حرفه ای و قدرتمند برای حذف اطلاعات حساس می باشد که اطلاعات پاکسازی شده، توسط نرم افزارهای ویژه بازیابی نیز قابل بازگردانی نخواهند بود. با استفاده از این نرم افزار می توانید با چند کلیک اطلاعات و فایل های خود را برای جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز حذف کنید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

Active KillDisk Ultimate 12.0.25.2 + WinPE پاک سازی همیشگی اطلاعات

پست شماره 272
11:37 , پنجشنبه 26 تير 1399

Active KillDisk نرم افزاری قدرتمند که این امکان را برای شما فراهم می کند تا تمامی اطلاعات موجود در هارد دیسک و یا فلاپی را به طور کامل حذف کنید و این پاکسازی را به گونه ای انجام دهید که در آینده احتمال بازیابی مجدد فایل و فولدرهای پاک شده توسط هیچ نرم افزار بازیابی اطلاعات وجود نداشته باشد. در واقع این نرم افزار ابزاری برای پاک کردن و تمیزسازی هارد و پارتیشن ها است که توسط آن خواهید توانست فایل های خود را به صورت کاملاً مطمئن حذف نمایید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.