بروزترین نرم افزار ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

MrExe.ir

Mp3tag 3.02 + Portable ویرایش حرفه ای تگ فایل صوتی

پست شماره 240
15:49 , سه شنبه 24 تير 1399

Mp3tag نرم افزاری کاربردی برای ویرایش اطلاعات و برچسب های فرمت های صوتی با پشتیبانی از ID3v1, ID3v2.3, ID3v2.4, iTunes MP4, WMA, Vorbis Comments و APE Tags می باشد. نرم افزار Mp3tag می تواند فایل ها را بر اساس اطلاعات تگ، جایگزینی کاراکترها یا کلمات موجود در برچسب و نام فایل ها تغییر نام دهد و از اطلاعات تگ ورودی و خروجی بگیرد، لیست پخش ایجاد کند و به بسیاری از کارهای دیگر بپردازد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

OcenAudio 3.7.20 Win/Mac/Linux + Portable ویرایش فایل صوتی

پست شماره 239
14:54 , سه شنبه 24 تير 1399

OcenAudio نرم افزاری کاربردی در زمینه ویرایش فایل های صوتی می باشد. نرم افزار OcenAudio با پشتیبانی از پلاگینهای VST و افکتهای مختلف و با محیطی کاربردی و راحت این امکان را به شما می دهد تا با ویژگی های زیادی که در اختیار شما می گذارد به ویرایش فایل های صوتی بپردازید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

WavePad 10.81 Win/Mac + Portable ضبط و ویرایش صدا

پست شماره 238
14:40 , سه شنبه 24 تير 1399

WavePad Sound Editor Masters نرم افزار ویرایشگر صوتی کامل با امکانات حرفه ای می باشد که شما با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا هرگونه فایل صوتی را ویرایش کرده و یا بواسطه آن اقدام به ضبط صدا کنید و ویرایش های لازم را بر روی آن اعمال کنید. شما با کمک WavePad براحتی می توانید هرگونه فایل صوتی را در برنامه بارگذاری کنید و سپس با کمک ابزارهایی که برنامه در اختیار شما قرار می دهد اقدام به ویرایش آنها کنید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

AVS Audio Editor 10.0.1.547 + Portable ویرایش فایل صوتی

پست شماره 237
14:36 , سه شنبه 24 تير 1399

AVS Audio Editor نرم افزاری بسیار قدرتمند و البته بسیار حرفه ای در این زمینه ویرایش فایل صوتی است که با استفاده از یک سری توابعی که در آن به عنوان قابلیت گنجانده شده توانایی تدوین موزیک ها را به بهترین شکل ممکن دارد. نرم افزار AVS Audio Editor از واسط کاربری جذابی هم بهره می برد با پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های صوتی قادر است تا کار برش یا چسباندن موزیک ها ، اضافه نمودن افکت ها ، حذف نویز موجود برروی موزیک ها و انواع مختلفی از دستورات را انجام دهد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

MAGIX Sound Forge Audio Studio 14.0.75 ویرایش فایل صوتی

پست شماره 236
13:1 , سه شنبه 24 تير 1399

MAGIX Sound Forge Audio Studio نرم افزاری قدرتمند در زمینه ویرایش صدا در کامپیوترهای شخصی می باشد. ضبط صدا و آواز، ویرایش و بازیابی صوتی، به کار بردن افکت های با کیفیت بالا، تبدیل فایل ها با سرعت بالا از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.