بروزترین نرم افزار ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

MrExe.ir

WYSIWYG Web Builder 15.4.4 + Extensions Pack + Portable طراحی وب

پست شماره 208
19:16 , یکشنبه 22 تير 1399

WYSIWYG Web Builder نام نرم افزاری می باشد که توسط شرکت Pablo Software طراحی شده است و به وسیله آن قادر خواهید بود به راحتی و بدون نیاز به داشتن دانش در زمینه برنامه نویسی وب سایتی مطابق با سلیقه خود و موضوع کاری خود طراحی کنید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

Axure RP 9.0.0.3704 All Edition Win/Mac نمونه سازی وب سایت

پست شماره 207
19:10 , یکشنبه 22 تير 1399

Axure RP نرم افزاری مخصوص برای نمونه سازی وب سایت ها و برنامه های کاربردی وب می باشد. این نرم افزار بر پایه مفاهیم شناخته شده از Visio و ابزارهای طراحی وب است و در واقع ترکیبی ظریف، از هردو را در بردارد. Axure RP یک ابزار اختصاصی نمونه سازی وب است که با آن می توانید محیط تعاملی، توصیفی و مبتنی بر مرورگرها ایجاد کرده و به تمامی کارهایی که در یک نمونه سازی انجام می دهید پرداخته و عملکرد هر یک از اشیا (به عنوان مثال دکمه ها) را با اضافه کردن حاشیه و لینک تعریف کنید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

JetBrains WebStorm 2020.1.3 Win/Mac/Linux ویرایش HTML و CSS و Java Script

پست شماره 206
19:4 , یکشنبه 22 تير 1399

JetBrains WebStorm یکی از بهترین محیط های ویرایشگر زبان های HTML ، CSS و jаvascript می باشد. شما می توانید به راحتی در این نرم افزار بین فایل ها جا به جا شوید و از قابلیت تکمیل خودکار کدها نیز به خوبی بهره ببرید. این محیط برنامه نویسی مدرن از ترکیب زبان های پیچیده با HTML یا SQL در داخل jаvascript به خوبی پشتیبانی می کند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

Adobe Dreamweaver CC 2020 v20.2.0.15263 + Portable Win/Mac طراحی وب

پست شماره 205
18:52 , یکشنبه 22 تير 1399

Adobe Dreamweaver CC دریم ویور نرم افزاری کاربردی برای طراحان حرفه ای صفحات وب می باشد و دلیل آن قابلیت ها و ویژگی های گوناگون این نرم افزار قدرتمند است. با Dreamweaver می توانید به سادگی اقدام به نوشتن کد ها و تگ های مد نظر خود نمایید، همچنین محیط ویرایشگر فوق حرفه ای این برنامه با تفکیک کردن کدهای مختلف، کد نویسی را برای شما آسان می نماید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

Bootstrap Studio 5.1.1 Win/Mac طراحی وب سایت واکنش گرا

پست شماره 203
16:50 , یکشنبه 22 تير 1399

Bootstrap Studio نرم افزار کارآمدی در زمینه طراحی وب سایت بوده که دارای امکانات و قابلیت های متعددی می باشد. با استفاده از برنامه Bootstrap Studio می توان وبسایت های واکنش گرای (Responsive) با طراحی زیبایی ایجاد کرد. این برنامه که روزانه توسط هزاران نفر از توسعه دهندگان و طراحان مورد استفاده قرار می گیرد .

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.