بروزترین نرم افزار ها را از ما بخواهید
Ask us for the latest software

MrExe.ir

SmartFTP Enterprise 9.0.2769.0 نرم افزار مدیریت اف تی پی

پست شماره 202
18:32 , شنبه 21 تير 1399

SmartFTP یکی از بهترین و قویترین نرم افزارهای مدیریت بر هاست به شمار میرود و شما با داشتن آن نیازی به سایر نرم افزارهای اف تی پی نخواهید داشت. نرم افزار SmartFTP از سرعت بسیار بالایی در هنگام اتصال به سرور برخوردار است و کمتر در آن دیده شده که اتصال مدیر از سرور قطع شود. 

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

CrossFTP Enterprise 1.99.3 Win/Mac/Linux + Portable مدیریت FTP

پست شماره 201
18:31 , شنبه 21 تير 1399

CrossFTP یک کلاینت FTP با ویژگی های جالب توجه، کامل و عالی است که امکاناتی را برای شما فراهم نموده است تا قادر باشید از آن به عنوان یک سرویس گیرنده (کلاینت) FTP، FXP، SFTP، FTPS، WebDav، S3 و یک ابزار هماهنگ سازی (Synchronization) استفاده کنید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

WinSCP 5.17.6 Build 10516 + Portable مدیریت FTP

پست شماره 200
18:9 , شنبه 21 تير 1399

WinSCP یک نرم افزار رایگان و کد باز برای برقراری ارتباط و ارسال و دریافت اطلاعات به وسیله FTP و SFTP می باشد. این نرم افزار بصورت کاملا امن فایل ها را بین یک کامپیوتر محلی و یک کامپیوتر دور رد و بدل می کند.نرم افزار WinSCP یک کلاینت SFTP, SCP, FTPS و FTP برای ویندوز می باشد که عملکرد اصلی آن انتقال فایل بین یک کامپیوتر محلی و از راه دور می باشد. این نرم افزار امکاناتی فراتر از این مانند برنامه نویسی و مدیریت فایل بیسیک را در اختیار شما قرار می دهد.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

TurboFTP 6.90 Build 1178 مدیریت FTP

پست شماره 199
18:4 , شنبه 21 تير 1399

TurboFTP یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده از اف تی پی است. این نرم افزار با پشتیبانی از انواع اتصالات از نظیر FTP و SSL/TLS and SFTP و SSH2 میتواند به سرعت انتقال داده ها را انجام دهد. یکی از مشخص ترین قابلیت های FTP آپلود و دانلود اطلاعات است. ولی نرم افزاری جدید توانایی ساخت دارکتوری، تغییر نام فایل ها ، حذف فایل ها و زمان بندی برای دانلود و آپلود را نیز دارند.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.

FileZilla Pro 3.48.1 + Server 0.9.60.2 + Portable مدیریت FTP

پست شماره 198
17:12 , شنبه 21 تير 1399

FileZilla فایل زیلا نرم افزاری جهت مدیریت FTP و آپلود و  دانلود فایل از آن می باشد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد که فایل های خود را به راحتی و با اتصال به FTP آپلود نمایید. از ویژگی های منحصر به فرد این  نرم افزار امکان آپلود چندین فایل به صورت هم زمان با سرعت بالا می باشد. همچنین FileZilla یک نرم افزار رایگان می باشد و شما قادرید تا مدت نامحدود از آن استفاده نمایید.

توجه : تمام حقوق مطالب برای MrExe.ir محفوظ می باشد.